| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SDS 1.2X6.5X150 |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Screwdrivers
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000158 |
| Bendras ilgis | 268 mm |
| Ašmenų ilgis | 150 mm |
| Ašmenų plotis | 6.5 mm |
| Ašmenų storis | 1.2 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4050118895612 |
| Svoris | 100 g |
| Geležtės diametras | 6.5 mm |