| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SDIT SLIM T25 X 125 |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Torx atsuktuvai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000801 |
| Bendras ilgis | 230 mm |
| Ašmenų ilgis | 125 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4050118896473 |
| Svoris | 50 g |