| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Screw-type fuse base 25A-500V DII busbar mounting |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000094 |
| Nustatyta srovė | 0 A |
| Nustatyta įtampa | 500 V |
| Polių skaičius | 1 |
| Konstrukcijos dydis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426451858 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Modelis | Sumontuotas varžtas |
| Medžiaga | Kita |
| Modelis su gaubtu | No |