| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SCREW TERMINAL SOCKET |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Galimas funkcijos praplėtimas | No |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kaištukų skaičius | 5 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823420066 |
| Plotis | 6.2 mm |
| Aukštis | 94.3 mm |
| Gylis | 87.2 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |