| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Self Drilling Screw 4.8×16mm 034745 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Screws
|
| Kilmės šalis* | TW |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1552 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas/ elektrolitu dengtas cinkas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971441880 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971441897 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971441903 |
| Galvos forma | Šešiakampis |
| Priveržimo sistema | Šešiakampis |
| Sriegio formavimas | Sriegį formuojantis |
| Ilgis | 16 mm |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 4.1 |
| Griovelis tarp sriegių | 1.6 mm |
| Grūdintas | No |
| Sriegio diametras | 4.8 mm |
| Prasigręžiantis | Yes |