| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Stroomverbruikmeter 230V 16A 2x 1,5m H07RN-F3G2,5 IP44 |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Maks. srovė (Imax) | 0 A |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |
| Nominali srovė (In) | 0 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160607431 |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 0 |