| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Statief Professional XL 1,4 tot 4m |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 9620 0099 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. apkrovos galia | 0 kg |
| Transportavimo ilgis | 0 cm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160467516 |
| Svoris | 0 kg |
| Varžto metrinis matmuo (M..) | 0 |
| Skersmens trikojo galvutė | 0 mm |