| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Oplaadbare SMD-LED Handlamp 3W IP54 |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Plotis | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 0 mm |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 0 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160424175 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 0 mm² |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 0 m |
| Pagrindinės lempos galia vatais | 0 W |
| Papildomos lempos galia vatais | 0 W |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 0 h |
| Šviesos srauto palaikymas, kai vidutinis naudingo tarnavimo laikas yra 50 000 h, esant 25 °C aplinkos temperatūrai (tq) | 0 % |
| Gedimo dažnis, kai vidutinis naudingo tarnavimo laikas yra 50 000 h, esant 25 °C aplinkos temperatūrai (tq) | 0 % |