| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Lader 230V t.b.v. 88046472 Bouwlamp |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC000359 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Tiekimo įtampos dažnis | 0 Hz |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160464744 |