| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Halogeen Reservelamp 1000W |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Šviesos srautas | 0 lm |
| Bendras ilgis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Spalvos temperatūra | 0 K |
| Lempos galia | 0 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160461019 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 0 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 0 kWh |