| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe Energiebesparende Looplamp 20W Neopreen H05RN-F 2x1,0 IP44 5m |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Plotis | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 0 mm |
| Didžiausioji sistemos galia | 0 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 0 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160424229 |
| Diametras | 0 mm |
| Tinka įvairioms lempoms | 0 |