| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Schwabe CEE extension cable neoprene 400V H07RN-F 5x2.5 32A 25m |
| Prekės ženklas | AS Schwabe |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 0 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 0 mm² |
| Ilgis | 0 m |
| Šerdžių skaičius | 0 |
| Apyt. išorinis diametras | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011160603693 |