Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA image 1
Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3245060428204
MPN: 042820
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3300 00
ETIM EC002485
Plotis 240 mm
Aukštis 270 mm
Gylis 190 mm
Laidyno sistema DY
Saugos laipsnis (IP) IP21
1 pirminė įtampa 400 V
Nominali galia 630 VA
Atsparus trumpam jungimuisi No
Antrinės įtampos diapazonas 1 400 V
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas kaip energiją taupantis transformatorius No
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 B
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 2.8 %