Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA image 1
Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3245060425142
MPN: 042514
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3180 00
ETIM EC002486
Plotis 245 mm
Aukštis 130 mm
Gylis 156 mm
Saugos laipsnis (IP) IP55
1 pirminė įtampa 230 V
2 pirminė įtampa nuo / iki 400 V
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Antrinės įtampos diapazonas 1 115 V
Antrinės įtampos diapazonas 2 230 V
jungties paviršiaus medžiaga 400 VA
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Tinka montuoti ant štampuojamos grandinės plokštės No
Žiedo šerdis No
Suprojektuotas kaip energiją taupantis transformatorius No
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 B
Atsparus trumpam jungimuisi No
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 4.2 %