Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA image 1
Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3414970544872
MPN: 142562
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3300 00
ETIM EC002486
Plotis 530 mm
Aukštis 560 mm
Gylis 540 mm
Saugos laipsnis (IP) IP21
1 pirminė įtampa 230 V
2 pirminė įtampa nuo / iki 400 V
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Antrinės įtampos diapazonas 1 115 V
Antrinės įtampos diapazonas 2 230 V
jungties paviršiaus medžiaga 20000 VA
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Tinka montuoti ant štampuojamos grandinės plokštės No
Žiedo šerdis No
Suprojektuotas kaip energiją taupantis transformatorius No
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 H
Atsparus trumpam jungimuisi No
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 4 %