Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-12.5kVA image 1
Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-12.5kVA
EAN: 3414970544858
MPN: 142560
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-12.5kVA
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3300 00
ETIM EC002486
Plotis 431 mm
Aukštis 650 mm
Gylis 440 mm
Saugos laipsnis (IP) IP21
1 pirminė įtampa 230 V
2 pirminė įtampa nuo / iki 400 V
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Antrinės įtampos diapazonas 1 115 V
Antrinės įtampos diapazonas 2 230 V
jungties paviršiaus medžiaga 12500 VA
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 H
Atsparus trumpam jungimuisi No
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 2.1 %