| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SCALE AM45 0-200A N/_A OU=10 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002302 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Matavimo vienetas | Amperas |
| Pirminės vertės skalė | 0 |
| Nominali skalės galutinė vertė | 200 |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217409974 |
| Metrinės skalės plotis | 0 mm |
| Metrinės skalės aukštis | 0 mm |
| Maks. adatos nuokrypis | 90 ° |
| Per didelės srovės skalė | Yes |