| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SB FHS |
| Prekės ženklas | Noark |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Tuščiavidurių sienų rinkinys |
| Pakavimo lygis 1 | 8592765072450 |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Gylis | 2 mm |