SAIL-M12BG-S3-3.0P image 1
SAIL-M12BG-S3-3.0P image 2
SAIL-M12BG-S3-3.0P image 3
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 2
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 3
Sensor-actuator Cable (assembled), One end without connector, M12, Num
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118741186
MPN: 2706670300
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SAIL-M12BG-S3-3.0P
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8544 4290 00
ETIM EC001855
Polių skaičius 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118741186
Kiti techniniai duomenys
Be halogeno Yes
Kabelio tipas Daugiašerdinis
Nustatyta įtampa 600 V
Kabelio ilgis 3 m
Ekranuotas No
Kintanti operacinė temperatūra -40-80 °C
Fiksuota operacinė temperatūra -50-80 °C
Nepertraukiamumo rezistorius 0 mOhm
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Auksinis
Vulkanizuoti No
Kabelio apvalkalo medžiaga PUR (poliuretanas)
Saugos laipsnis (IP) IP67
Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas M12
Lauko pusės elektrinės jungties tipas M12
Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas Tiesus
Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas Tiesus
Su LED rodmeniu No
Lauko šono įjungiamo kontakto tipas Šyna
Kontaktinio kūno medžiaga Kita
Kabelio dangos spalva Juodas
Nominali srovė In 12 A