| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SAC-4P-FS SCO RAIL/.../... - Sensor/actuator cable |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356993654 |
| Be halogeno | No |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Kabelio ilgis | 0 m |
| Ekranuotas | Yes |
| Kintanti operacinė temperatūra | -40-85 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 5 mOhm |
| Vulkanizuoti | No |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Kita |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | CuSn |
| Nominali srovė In | 4 A |