SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 3
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 3
Ovládač časový zapínací, elektronický
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8595017222078
MPN: SA10E-230
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SA10E-230 Other Stand Alone Electronics
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Žymėjimo plokštelės ir korpusai
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000297
Montavimo metodas Viršutinis sluoksnis (tinko)
Funkcija Elektroninis
Atlaisvinimo delsa 0,5-10 min
1 kontrolinė įtampa 230-250 V
1 kontrolinės įtampos tipas Kintamoji srovė
2 kontrolinės įtampos tipas Kintamoji srovė
1 kontrolinės įtampos dažnis 50 Hz
Laidyno sistema 4 laidų konfigūracija
Išjungimo išankstinis įspėjimas Nėra
Pasikartojantis Pasikartojantis
Tiekimo įtampos tipas Kintamoji srovė
Maitinimo įtampos diapazonas 230-250 V
Maks. kaitrinės lempos apkrova 2200 W
Maks. fluorescencinės lempos apkrova 450 VA
Nominali jungiklio srovė 10 A
Parenkamo srovės padidėjimo funkcija FALSE
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8595017222078
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas gylis 0 mm
Modulinių tarpų skaičius plotyje 0
Maks. perjungimo srovė (cos phi = 0,6) 2 A
Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) 0 VA
Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) 0 VA
Dujinės lempos srovės paspaudimo mygtukas 0 mA