S803C-D25 High Performance MCB image 1
S803C-D25 High Performance MCB image 2
S803C-D25 High Performance MCB thumbnail 1
S803C-D25 High Performance MCB thumbnail 2
MCB S800C 3P B 20A 25kA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7612271212827
MPN: 2CCS883001R0251
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S803C-D25 High Performance MCB
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 440 V
Išleidimo charakteristika D
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Polių skaičius (bendras) 3
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 15 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612271212827
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 82.5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 500 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 4
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-50 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-70 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-60 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 15 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 25 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 25 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 8 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
The S803C-D25 is a 3-pole High Performance Circuit breaker with D-Characteristic, with cage terminal and a rated current of 25 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 25kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 254/440V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S803C-D25 complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S803C-D25 more comfortable. Due to the fast arc extinction of S803C-D25 your application will be secured.