S802S-UCB125-R High Performance MCB image 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 3
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 3
S802S-UCB125-R
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 7612271208530
MPN: 2CCS862002R1845
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S802S-UCB125-R High Performance MCB
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
Suderintos sistemos kodas 8536 2090 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 125 A
Išleidimo charakteristika Kita
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 50 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612271208530
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 82,5 mm
Dažnio diapazonas 0 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 1000 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-60 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 50 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 8 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S802S-UCB125-R 2 Poles UCB Characteristic 125A 50kA 500VDC Ringlug