S802S-B125-R High Performance MCB image 1
S802S-B125-R
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 7612271206932
MPN: 2CCS862002R0845
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S802S-B125-R High Performance MCB
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
Kilmės šalis* CH
Suderintos sistemos kodas 8536 2090 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 125 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 40 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612271206932
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 82,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 690 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 4
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį FALSE
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-50 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-70 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-60 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 40 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 50 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 4,5 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 8 kV
Aprašymas
S802S-B125-R; jistič typu S800S ; počet pólů: 2; vypínací charakteristika: B; jmenovitý proud: 125A; s přípojnicí na kabelové oko; Icu = 50 kA (240 / 415V AC)