| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | S800-ILS Identification Labeling System |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Ilgis | 1 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 7612271208271 |