S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-K1.6
EAN: 7612270107308
MPN: 2CCS473001R0257
Dėžė: 3
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 1,6 A
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Polių skaičius (bendras) 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270107308
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 75 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 50 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker 3 Poles K Characteristic 1,6A 10000 ~230/400V