S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-D13NP
EAN: 7612270107704
MPN: 2CCS473103R0131
Dėžė: 2
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 13 A
Išleidimo charakteristika D
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270107704
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 75 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker 4 Poles NAD 13A 6000 ~230/400V