S453M-B25 Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-B25
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7612270106950
MPN: 2CCS473001R0255
Dėžė: 3
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S453M-B25 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Polių skaičius (bendras) 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270106950
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 75 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį FALSE
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker 3 Poles B Characteristic 25A 10000 ~230/400V