S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-UCZ25
EAN: 7612270111053
MPN: 2CCS472001R1258
Dėžė: 5
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 3000 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270111053
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 94,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV