S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 3
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 3
S452M-K1.6
EAN: 7612270106530
MPN: 2CCS472001R0257
Dėžė: 1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 1,6 A
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270106530
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 94,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 50 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S452M-K1.6 Miniature Circuit Breaker 2 Poles K Characteristic 1,6A 10000 ~230/400V