S452M-C25 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-C25
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 7612270106356
MPN: 2CCS472001R0254
Dėžė: 1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S452M-C25 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Kilmės šalis* CH
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 415 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270106356
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 94.5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 0 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 4
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 25 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 25 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S452M-C25 Jistič 2 Pólový C Charakteristika 25A 10000 ~230/400V