S452E-B13 Miniature Circuit Breaker image 1
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker image 2
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452E-B13
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7612270105939
MPN: 2CCS452001R0135
Dėžė: 5
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S452E-B13 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 13 A
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270105939
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 94,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį FALSE
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 6 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker 2 Poles B Characteristic 13A 6000 ~230/400V