S451M-UCZ10 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-UCZ10 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-UCZ10 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-UCZ10 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-UCZ10
EAN: 7612270110841
MPN: 2CCS471001R1108
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S451M-UCZ10 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 10A
Suderintos sistemos kodas 8536 3000 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 10 A
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270110841
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 92,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV