S451M-C40 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-C40 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-C40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-C40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-C40
EAN: 7612270105601
MPN: 2CCS471001R0404
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S451M-C40 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270105601
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 92,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S451M-C40 Miniature Circuit Breaker 1 Pole C Characteristic 40A 10000 ~230/400V