S451E-C32 Miniature Circuit Breaker image 1
S451E-C32 Miniature Circuit Breaker image 2
S451E-C32 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451E-C32 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451E-C32
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7612270105311
MPN: 2CCS451001R0324
Dėžė: 5
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S451E-C32 Miniature Circuit Breaker
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 32A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 32 A
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7612270105311
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 92,5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį FALSE
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 6 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
S451E-C32 Miniature Circuit Breaker 1 Pole C Characteristic 32A 6000 ~230/400V