S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A image 10
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A thumbnail 10
S304P-B25 Sicherungsautomat B-Char., 25kA, 25A, 4P
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779076357
MPN: 2CDS384001R0255
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 415 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779076357, 4016779084741
Pakavimo lygis 2 4016779094535
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 500 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 4
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 4
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0.75-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -40-70 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 25 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 6 kV