S203P-Z32NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 32 A image 1
S203P-Z32NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 32 A image 2
S203P-Z32NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 32 A thumbnail 1
S203P-Z32NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 32 A thumbnail 2
MCB S200P 3P+N Z32 25kA NA
Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779594332
MPN: 2CDS283103R0538
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S203P-Z32NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 32 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 32A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 32 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 12.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779611947, 4016779594332, 4016779594332
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 68 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-16 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 12.5 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
System pro M compact S200P miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 25 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200P comply with IEC/EN 60898-1, IEC/EN 609 47-2, UL1077 and CSA 22.2 No. 235, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200P to save 50% space.