S203MT-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A image 1
S203MT-Z40NA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779771849
MPN: 2CDS273106R0558
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S203MT-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779829229
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S200MT miniature circuit breakers are designed especially for traction and railway applications. Acc. NF F 16-101/102 the product range S200MT is classified with Exigence 3, enabling the use in all parts of the vehicle. They are current limiting and have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200MT comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2. All system pro M compact accessories can be used. Including the bottom-fitting auxiliary contact S2C-Hxx providing the possibility of 50% space saving and the creation of group signals.