S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A image 1
S202UDC-Z25 Sicherungsautomat Z-Char., 14 kA, 25 A, 2P, UL489
EAN: 4016779825474
MPN: 2CDS272517R0518
Dėžė: 5
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 125 V
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 14 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779825856, 4016779825474
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 0 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 14 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV