S202MT-B40 Miniature Circuit Breaker - 2P - B - 40 A image 1
S202MT-B40
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779875202
MPN: 2CDS272006R0405
Pakuotė: 1
Dėžė: 5
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S202MT-B40 Miniature Circuit Breaker - 2P - B - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 0 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779875202
Pakavimo lygis 2 4016779875202, 4016779870344
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0.75-16 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 0 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
Jistič S202MT-B40; určen pro drážní aplikace; In: 40 A; vypínací charakteristika: B