S202MR-K0.75 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 0.75 A image 2
MD01 thumbnail 1
S202MR-K0.75 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 0.75 A thumbnail 2
S202MR-K0.75 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 0.75A, 2P, RTT
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779957731
MPN: 2CDS272437R0187
Dėžė: 5
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S202MR-K0.75 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 0.75 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 0.75 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779961486, 4016779957731
Pakavimo lygis 2 4016779981644, 4016779957731
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S202MR-K0.75 MCB K-Char., 10kA, 0.75A, 2P, RTT UL 1077, Ring Cable Lug