S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A image 1
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A image 2
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A thumbnail 1
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A thumbnail 2
S201UDC-K25 Sicherungsautomat K-Char., 14 kA, 25 A, 1P
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779826068
MPN: 2CDS271517R0517
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 60 V
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 14 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779826068
Pakavimo lygis 2 4016779826440, 4016779826068
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 71 mm
Dažnio diapazonas 0 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV