S201MT-K40 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A image 1
S201MT-K40 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A image 2
S201MT-K40 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A thumbnail 1
S201MT-K40 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A thumbnail 2
MCB S200MT 1P Z32 10kA traction
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779765848
MPN: 2CDS271006R0557
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Padėklas: 3840
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201MT-K40 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S200MT miniature circuit breakers are designed especially for traction and railway applications. Acc. NF F 16-101/102 the product range S200MT is classified with Exigence 3, enabling the use in all parts of the vehicle. They are current limiting and have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200MT comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2. All system pro M compact accessories can be used. Including the bottom-fitting auxiliary contact S2C-Hxx providing the possibility of 50% space saving and the creation of group signals.