S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A image 1
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A image 2
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A thumbnail 1
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A thumbnail 2
S201MT-D40
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779876452
MPN: 2CDS271006R0401
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika D
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779876452
Pakavimo lygis 2 4016779871594, 4016779876452
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV