S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A image 1
S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A image 2
S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A thumbnail 1
S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A thumbnail 2
MCB S200MUC 1P Z1 10kA traction DC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614448386
MPN: 2CDS271065R0254
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Padėklas: 3840
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 220 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 0-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S201MT-C25UC Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 25 A