S201M-K40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A image 1
MD99 image 2
MD99 image 3
S201M-K40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A image 4
S201M-K40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
S201M-K40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A thumbnail 4
MCB S200MUC 1P Z35 10kA DC
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614431074
MPN: 2CDS271061R0557
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Padėklas: 3840
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201M-K40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika K
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV