S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A image 1
MD99 image 2
S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A image 3
S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A image 4
S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A thumbnail 3
S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A thumbnail 4
MCB S200M 1P C40 10kA
Sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779549493
MPN: 2CDS271001R0405
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Padėklas: 3840
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Sandėlyje - paruošta siuntimui
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201M-B40 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 10 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 10 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
System pro M compact S200M miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200M comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200M to save 50% space.