| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RZ503 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Sujungimų rinkinys, šonas |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617472629 |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 325 mm |