| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RX-T 26W/840/GX24D |
| Prekės ženklas | Radium |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lizdas | Kita |
| Šviesos srautas | 1800 lm |
| Bendras ilgis | 139 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 49 mm |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 26 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008597112478 |