RUCT-2023-26-W110-V0 Programmable Relay image 1
RUCT-2023-26-W110-V0 Programmable Relay
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005218675
MPN: 862262
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RUCT-2023-26-W110-V0 Programmable Relay
ETIM EC001437
Nominali srovė 16 A
Jungiklio kontakto tipas Paprastas kontaktas
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005218675
Kiti techniniai duomenys
Plotis 38.6 mm
Aukštis 52.65 mm
Gylis 36.1 mm
Pilnai su lizdu No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 110 V
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Kontakto medžiaga Nikelis
Perjungimo kontaktų skaičius 0
Atsisiuntimai
Aprašymas
Relays for railroad industry - interface RUCT-2023-26-W110-V0, 3 NO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 00.